Jak zachować zimno w lodówce w gorące dni? Dowiedz się więcej o wakacyjnych funkcjach lodówki

Super Cooling pozwala szybko obniżyć temperaturę w lodówce do pożądanego poziomu, chłodząc nawet duże ilości produktów. Dzięki zastosowaniu szybkiego i intensywnego chłodzenia zachowasz świeżość, smak i wartości odżywcze żywności przechowywanej w lodówce Amica.

Kiedy należy korzystać z funkcji Super Chłodzenie?

Na przykład, gdy wybierasz się na duże zakupy spożywcze. Lodówka Amica może być włączona przed wyjściem z domu. Dzięki temu błyskawicznie schłodzi produkty, które były transportowane w wysokiej temperaturze i zapobiegnie utracie ich świeżości.

Jak korzystać z funkcji Super Chłodzenia?

Wystarczy, że włączysz ją na panelu swojej lodówki wolnostojącej Amica. Nie musisz ręcznie ustawiać temperatury ani wyłączać tej funkcji. Lodówka automatycznie wykona resztę.

Lato to najlepszy czas na korzystanie z funkcji Super Chłodzenie. Dzięki niej możesz utrzymać idealną temperaturę wewnątrz lodówki, co pozwoli zachować świeżość i jakość najbardziej wrażliwych produktów (takich jak mięsa, wędliny, ryby czy nabiał). Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z lodówką Amica

Super Zamrażanie w lodówkach wolnostojących Amica

Ciesz się domowymi lodami, orzeźwiającym sorbetem lub orzeźwiającą kawą mrożoną podczas domowego chłodzenia. Super Freeze szybko zamrozi Twoje produkty i zachowa ich wartości odżywcze i smakowe.

Sezonowe warzywa i owoce możesz przygotowywać przez cały rok. Zamrażaj je w swojej lodówce Amica. Dzięki temu zrobisz krem pomidorowy ze słodkich polskich pomidorów, które zostały zebrane latem lub rozgrzejesz się w zimny grudniowy wieczór herbatą z malinami.

Funkcja party - lodówki Amica

Letnie wieczory są ciepłe i słoneczne, co zachęca do przebywania na zewnątrz i delektowania się orzeźwiającymi napojami. Zimne koktajle znacznie uprzyjemnią długie rozmowy na tarasie, zorganizowanie grilla czy przyjęcie w ogrodzie. Zimne koktajle to obowiązkowy element imprez, grillowania i długich rozmów na tarasie.

Jak działa funkcja Party?

Zamrażarki z lodówek Amica posiadają specjalne komory, które intensywnie chłodzą produkty przez 15 do 30 minut, w zależności od modelu. W tym czasie kompresor pracuje z maksymalną mocą, aby schłodzić napoje i utrzymać niską temperaturę przez kilka sekund. Po zakończeniu chłodzenia kompresor przestaje pracować.

Funkcja Wakacje - pozwól swojej lodówce odpocząć i oszczędzaj prąd

Wybierasz się na wakacje? Twoja lodówka może być ustawiona na czas wolny Twoja lodówka może mieć również czas wolny!

Wskazówka! Podpowiedź!

Dolna półka jest najzimniejsza (najbliżej zamrażarki), a górna najcieplejsza. Najlepszym sposobem na ułożenie produktów jest

  • Najwyżej - Żywność w słoikach i hermetycznych pojemnikach, a także ciasta; produkty o najdłuższym terminie przydatności do spożycia.
  • Środkowe półki przeznaczone są na odżywki, produkty, które wykorzystasz w krótkim czasie oraz już przygotowane dania gotowe do odgrzania.

Autor

Porady-kuchenne.pl